Uitslag Hargen Sail 2019

Rank Fleet Class SailNo HelmName CrewName Rating R1 R2 R3 R4 R5 Total Nett
1st Grote klasse Nacra 17 17 Bart Damen Frank de Waard 99 1 1 1 1 -4 8 4
2nd Grote klasse Nacra F18 Infusion 2020 Arjan Baas Emma van Welij 100 2 2 2 -3 1 10 7
3rd Grote klasse Nacra F18 Infusion 1494 Jelte Wolters Pamela van Heuven van Staerelingen 100 -3 3 3 2 2 13 10
4th Grote klasse Nacra F18 Infusion 2438 Chris Oudhuis Jeroen Oudhuis 100 4 (12.0 OCS) 5 4 5 30 18
5th Grote klasse Nacra F 18 Infusion 1818 Loek Fortuin Mark Vollenbrock 100 (12.0 DNC) 12.0 DNC 12.0 DNC 5 3 44 32
6th Grote klasse capricorn F18 1828 Dumas Bruin Jelmer Wijma 100 5 4 (12.0 DNC) 12.0 DNC 12.0 DNC 45 33
7th Grote klasse Nacra F20 Carbon 1050 Cees Aarsen Ronald Mink 96 (12.0 DNC) 12.0 DNC 4 12.0 DNC 12.0 DNC 52 40
8th Grote klasse Nacra F 18 Infusion 2011 Edward Ooteman Rene Glasz 100 6 (12.0 DNC) 12.0 DNC 12.0 DNC 12.0 DNC 54 42
9th Grote klasse Nacra F 18 Infusion 7 Frank van Zeggeren Job van Zeggeren 100 (12.0 DNC) 12.0 DNC 12.0 DNC 12.0 DNC 12.0 DNC 60 48
9th Grote klasse Nacra F 18 Infusion 933 Bert van Regen 100 (12.0 DNC) 12.0 DNC 12.0 DNC 12.0 DNC 12.0 DNC 60 48
9th Grote klasse Nacra F20 Carbon 39 Ronald Tool Bloem 92 (12.0 DNC) 12.0 DNC 12.0 DNC 12.0 DNC 12.0 DNC 60 48
1st Kleine klasse Dart 18 1193 Jan-Willem te Gussinklo Eva de Groot 121 1 1 -2 1 1 6 4
2nd Kleine klasse Dart 18 7687 Ko Weeteling Berend Bootsma 121 2 3 1 -6 4 16 10
3rd Kleine klasse Dart 18 7717 Reinout den Teuling 121 4 -6 4 4 2 20 14
4th Kleine klasse Dart 18 6230 Niels Boon 121 3 2 5 -7 6 23 16
5th Kleine klasse Dart 18 13 Dick Ganseman Rosemarie Dekker 121 -12 5 9 2 5 33 21
6th Kleine klasse Dart 18 7756 Bart Schoenmaker Diane Rokx 121 6 7 -10 3 7 33 23
7th Kleine klasse Dart 18 6968 Douwe Haringa Hans Haringa 121 5 4 11 11 -13 44 31
8th Kleine klasse Dart 18 6419 Robert Fijnheer Olivier Fijnheer 121 -13 9 8 5 9 44 31
9th Kleine klasse Dart 18 7413 Herman Schouten Phillip Hoogland 121 7 12 (19.0 DNC) 10 8 56 37
10th Kleine klasse Nacra 570 3448 Cremers Oosterbeek 109 8 14 7 -15 11 55 40
11th Kleine klasse Dart 18 5551 Theo Heftrich Annika Heftrich 121 10 11 -13 13 10 57 44
12th Kleine klasse Dart 18 5993 Max Koers Marcel Koers 121 14 10 12 9 (19.0 DNC) 64 45
13th Kleine klasse Dart 18 6420 Valerie Goudriaan Tijn Fortuin 121 -16 15 3 16 14 64 48
14th Kleine klasse Hobie 16 107980 Joost Honig Gert-Jan de Jong 118 11 13 -14 12 12 62 48
15th Kleine klasse Nacra 570 1020 Pieter Koorn Britt Zwart 109 (19.0 DNC) 19.0 DNC 19.0 DNC 8 3 68 49
16th Kleine klasse Dart 18 6685 Bernt Vogtschmidt Chiel Vogtschmidt 121 15 (19.0 DNF) 6 14 19.0 DNC 73 54
17th Kleine klasse Dart 18 6836 Dirk Leegwater Cindy Meereboer 121 9 8 (19.0 DNC) 19.0 DNC 19.0 DNC 74 55
18th Kleine klasse Dart 18 6535 Johan de Ruiter Nilgun de Ruiter 121 (19.0 DNC) 19.0 DNC 19.0 DNC 19.0 DNC 19.0 DNC 95 76
Scroll to top
Terug